A je to tady! Jsem oficiálně přijata na Dyzajn market v Praze, který se koná 15.-16. 9. 2018, a mám obrovskou radost.

Je to splněný sen.

Myšlenkář jsem měla téměř hotový. Když na mě vyskočila informace, že se blíží Dyzajn market, a s tím také datum, do kdy je možné se přihlásit, neváhala jsem. Přihlásila jsem se. Neměla jsem žádné očekávání, spíš jsem si říkala, že to asi nevyjde. K mému milému překvapení to ale vyšlo. Na Dyzajn market jsem chodila jako návštěvník a nyní se ho mám zúčastnit jako dyzajnér. To je neskutečný pocit.

Bylo třeba jednat rychle. Vytvořila jsem profil na Facebooku a Instagramu a začala tvořit web. Taky jsem začala jsem uvažovat, že by bylo fajn k Myšlenkáři přidat něco do sady, třeba záložku a propisku, a k tomu mít nějaké drobnosti – samolepky, zrcátka a magnetky s motivačními nápisy. Cokoliv, aby moje nabídka byla zajímavější. Pak jsem začala přemýšlet, jak a do čeho budu produkty balit, jaký budu mít stánek, dekorace a co všechno si vzít s sebou. A taky jsem si nechala vytisknout první vizitky. 🙂

Všechno jsem nakonec zvládla a vy se můžete podívat, jak to nakonec celé dopadlo. Jsem vděčná za podporu, které se mi z mého okolí dostalo. Bez ní bych byla ztracená. A moc děkuju vám všem za návštěvy, nákupy, milá slova a komentáře. Byl to krásný víkend a určitě se přihlásím na další Dyzajn markety.